Snow Grey Glitter Pointer

22. února 2017

OBLÍBENÉ INSPIRATIVNÍ BLOGY

Dnešní článek bude jedna velká inspirace. Po nějaké době jsem se zase rozhodla pro článek o lidech, kteří si myslím, že stojí za zmínku tady u mě na blogu. Jak už jsem psala v několika mých článcích, nejsem příliš aktivní v čtení ostatních blogerek, ale když už na nějaký blog zavítám, rozhodně je to blog jedné z těchto slečen. Mám hroznou radost, že slečny Vám rovnou svůj blog i představí a ve zkratce Vám předají informace, o čem jejich blog je a jaká je jeho hlavní myšlenka. Budu moc ráda, když mezi nimi objevíte někoho, kdo Vás bude nadále inspirovat a předávat Vám pozitivní energii, protože tyhle slečny ji mají více než dost. Je radost sledovat takové lidi a já jim doufám pomůžu k novým čtenářům a sledujícím na Instagramu, protože si to opravdu zaslouží. :)

MY HEALTHY MOMENT

Alžběta Rohová - @ohaibetty

Alžbětku znám především z Instagramu, kde si občas napíšem, povzbudíme se a předáme si trošku energie a síly, ale hlavně mi pomáhá s Instagramem @_bojzanovytelo_ za což ji moc děkuji. :) Tahle slečna Vás nezaujme jen tím, že má nádherný červený vlasy, ale i tím, že její fotky jsou jak z nějakého časopisu. Mám hroznou radost, že si Betty založila před nedávnem i blog, kde se se svými čtenáři dělí o zdravé recepty, nad kterými vždycky slintám. Doufám, že Betty se časem vrhne i na články osobnější a malinko se nám rozpovídá. Budeme se těšit!
A jak by Betty představila svůj blog? Tak čti dál. :)


"Jmenuji se Betty a jsem autorkou (zatím ještě úplně čerstvého) foodblogu My Healthy Moment.
My Healthy Moment vznikl zejména proto, aby všem ukázal, že zdravě žít nemusí být v žádném případě nudné, ale klidně i kouzelně zábavné. Já sama jsem studentkou poněkud náročné školy - studuji zubní lékařství, a tak se své recepty snažím vždy co nejvíce zjednodušit, ukuchtit poměrně za levno a hlavně chutně! Nemám ráda jednolitost kuchyně - své si u mě najdou jak vegani, vegetariáni, tak i prostí milovníci zdravé stravy!:)
Žít zdravě v žádném případě neznamená držet diety! Vše je o rovnováze - a s mými recepty se jí doufám minimálně přiblížíte. :)"FIT & FABULOUS

Andy Pavelcová - @andy.fitfab


Andy je úplný zlatíčko a její blog sleduji už opravdu dlouho. Před nedávnem jsem měla konečně možnost ji poznat i osobně na jedné akci od Reeboku a jsem za to hrozně ráda. Slečna, která má úsměv od ucha k uchu a je plná pozitivní energie a nadšení pro to, co dělá. Radost takovou blogerku sledovat. Takže Andy, představ se nám. :)

"Někdo mi kdysi řekl, že nechápe, kde pořád beru tak dobrou náladu. Že bych tu svou věčnou radost mohla rozdávat. A tak jsem začala. Na světě je Fit & Fabulous, blog o cvičení, zdravých pochoutkách a pozitivním pohledu na svět.

Chci vás motivovat makat. Zdravý životní styl zvládnete s úsměvem a zdravým přístupem. Na blogu najdete nejrůznější videa, podle kterých můžete cvičit, užitečné pomůcky a návody, jak ze sebe udělat fitness nadšence bez zatínání zubů a přemáhání se. 
A kde beru tolik motivace a inspirace? Všímám si na světě maličkostí, které mi dokáží udělat neuvěřitelnou radost. Kdybychom neustále čekali na velké věci a zázraky, stěží bychom si užili ty malé všední radosti."


ZDRAVĚ BRAMBOROVĚ

Barbora Čapková - @barunac


Na Barču jsem narazila před nedávnem na Instagramu a hned jsem musela začít sledovat i její blog. Jak blog tak Instagram je totiž plný inspirace, receptů a tipů na zdravé vaření. A stejně jako tomu je u Betty, tak i u Barči vždycky nad fotkami dobrot slintám a už se těším, až si podle jejího receptu zase něco upeču. Líbí se mi hlavně, že recepty jsou z dostupných surovin, zdravé a hlavně jsou hrozně jednoduché.

"Zdravý životný styl a vše co se kolem něj točí a je s ním spojené je moje jedna velká láska. Což se doufám právě odráží i na mých receptech a profilu, kam se snažím denně přidávat ty nejjednodušší ale zároveň nejchutnější recepty, které si může doma připravit naprosto kdokoliv a to především proto, že se snažím využívat ty nejzákladnější suroviny. Na mých stránkách najdete v super zdravotních verzích i ty největší české klasiky, u kterých by se vám při pohledu na jejich kalorické hodnoty protočily panenky. Mám na mysli například takové dobroty jakými jsou plněné koblihy, různé ovocné koláče s celozrnnou drobenkou, bebe řezy, koláčky, medovník, božský čokoládový sachr ze sladkých brambor nebo i takový krtkův dort."


FOR BETTER ME

Anna Skoumalová - @anna_sco


Na každé fotce, kterou přidá má úsměv od ucha k uchu a vždycky mě nabije spoustou pozitivní nálady. Hrozně milá a šikovná blogerka, která si rozhodně zaslouží, aby v tomto článku byla. No a já opravdu nechápu, proč její Instagram nemá tak 100k sledujících za její totálně božský jídla. :) Pokud máte rádi blogy nejenom o zdravém životním stylu, ale i o beauty, rozhodně jste narazili na člověka, který Vám dokáže předat hodně inspirace. 

"Když mi Péťa položila otázku, jak bych popsala a představila svůj blog, napadlo mě opravdu spoustu věcí.. 
Je to místo, kam svěřuju svoje myšlenky, zážitky, dělím se o zdravé recepty, různé tipy a recenze. Najdete tam opravdu od všeho něco. Jídlo, cvičení, móda, kosmetika, motivace a také se dostávám i k poruchám příjmu potravy, o kterých jsem začala mluvit, až když jsem narazila právě na Péti blog (kterej je opravdu skvělej, ale to už asi víte, když jste tady a čtete tenhle článek :)). 
Každý den se snažím pracovat na svém lepším já, ať už po fyzické stránce, tak hlavně po té psychické a budu moc ráda, pokud se ke mě na téhle mojí cestě přidáte."

6 komentářů:

 1. Milá Péťo,

  Ty i holčiny zde zmíněné jste neuvěřitelné!
  Člověka to neskutečně nakopne a motivuje se sebou něco dělat, nemyslím tím jen pro skvělou postavu, ale především udělat něco pro své zdraví, proto, abychom se cítili dobře, nemyslím tím jen nás ženy, je mezi námi i spoustu mužů, kteří pro sebe, své zdraví a v neposlední řadě pro své sebevědomí něco udělat. Je super mít inspiraci, která Tě motivuje vstříc lepším zítřkům. Díky Tvému blogu a díky stránkám ostatních holek jsem začala věřit v to, že to co dělám, má smysl.
  Po pár měsících se cítím mnohem líp, nejen že ubývají centimetry a kilogramy, ale především téměř opadla únava, mám dostatek energie na cvičení, na výchovu syna a baví mě zdravé vaření a pečení.
  Pochopila jsem, že všechno je to především v hlavě a jakmile to člověk nemá v hlavě srovnané a není po psychické stránce v pohodě, tak to nejde.
  Rozhodla jsem se na tom pracovat, vyškrtnout ze života pár lidí a pár věcí, díky kterým jsem byla psychicky KO a akorát mi to bralo sílu a energii.
  Po té, co jsem si vše srovnala v hlavě a zaměřila se pouze na sebe a své blízké, je vše v pohodě, bez zbytečných stresů, nervů.
  Začala jsem se mít ráda i přesto, že má postava není dokonalá, dělám vše proto, abych fungovala i s mými nedostatky, na kterých je samozřejmě třeba zapracovat, což už pár měsíců dělám.
  Jsi neuvěřitelná a já děkuji za každý den, kterým nás nakopáváš ať na blogu, tak na Facebooku! :-)

  OdpovědětVymazat
 2. Úžasně napsané;-)... Do teď jsem znala jen Alžbětu... Teď mám mnohem více inspirace také pro mojí blogovou tvorbu:-) http://lifestyle-by-mag.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat
 3. Skvělý článek! Blogy mě zaujaly,určitě se na ně podívám :)

  OdpovědětVymazat
 4. Neznám ani jednu z výše uvedených blogerek, ale zaujala mě Betty, takže díky za tip :))

  INKA – lifestyle, focení, líčení, krása, DIY a novinky

  OdpovědětVymazat
 5. Skvelý článok, opäť, ako vždy. :))
  Veľmi rada si prečítam každý tvoj nový príspevok, čím ďalej tým zaujímavejšie články.:)

  Môj BLOG-KLIK

  OdpovědětVymazat
 6. Děkuji za tipy, již jsem si je dala do lišty záložek, kde si doposud byla jen ty :)

  OdpovědětVymazat

Moc si vážím každého Vašeho komentáře. ♥