Snow Grey Glitter Pointer

19. prosince 2016

VIDEO : Vánoce jsou tady


 Tak já pro Vás mám takový menší překvápko. Nebo spíš překvápko pro ty, kteří nesledují můj YouTube kanál. Včera jsem zveřejnila video a dneska se s Vámi chci o něj podělit i tady na blogu. Vím, že teď jsem dlouhou dobu nic nenatočila. Bylo to z důvodu toho, že nebyl prostě čas. Vlogy by v podstatě vypadaly jen tak, že bych se ráno nasnídala, pak bych šla do práce, kde natáčet rozhodně nestíhám a ani nemůžu. No a po práci následuje skoro vždy fitko, kde se sama stydím natáčet a upřímně ani nevím, jestli bych to nějak vůbec zvládla. Takže z videa by jste za prvé měli asi kulový a za druhý bych ani neměla čas na nějaký jeho sestříhání. No v každém případě na tohle video jsem se hodně těšila, natáčení jsem si užila a musím říct, že z něj mám radost, protože se mi fakt líbí a jsem s ním spokojená. Sice trvá zase skoro půl hodinu, ale to je u mě přece normální. :D Když už, tak už. 

Video jsem točila hlavně proto, abych na mém kanále a blogu navodila trochu vánoční atmošku. Měla jsem v plánu péct cukroví, nakupovat dárky a takhle se s Vámi o moje přípravy podělit. Každopádně nakupování dárků mě tak vycucalo, že jsem cukroví nakonec odložila na druhý den a proto jsem pečení sestříhala až na konec videa. :)

Takže já doufám, že se Vám bude líbit, protože já jsem si na něm pěkně mákla. :) Přeji hezké pondělí! 

5 komentářů:

 1. Video som si pustila dnes ráno k raňajkám a veľmi sa mi páčilo. Skvelá práca. Rozhodne sa teším na ďalšie.

  http://lamodaeanarchia.blogspot.sk/

  OdpovědětVymazat
 2. Skvele video :) Moc hezke kousky n cviceni :)

  OdpovědětVymazat
 3. Miluju tvoje videa ♡ pouštim si je pořád dokola a vždycky nakopne ke cvíču !

  OdpovědětVymazat
 4. Je nesympatické jak se snažíš všechny produkty co dostaneš propagovat. Jak všechno vychvaluješ a tvrdíš, jak tyhle kousky určitě nesmí chybět nikomu ve skříni...a proč by neměli? Spoustu věcí, co propaguješ nejsou ani zdaleka to nejdůležitější jak od tebe zní. Chápu že máš spolupráce, ale akorát se tím ztrapňuješ

  OdpovědětVymazat

Moc si vážím každého Vašeho komentáře. ♥