Snow Grey Glitter Pointer

28. listopadu 2016

ŠIKOVNÉ FITNESS HODINKY


Tak dneska pro Vás mám recenzi, kterou jsem chtěla stihnout takhle před Vánocemi, abych třeba někomu z Vás dala na tip, co si přát pod stromeček. A to na dvoje hodinky, které určitě budou zajímat všechny příznivce zdravého životního stylu, protože Vám umožní mít nad tím vším kontrolu.


HEALBE GOBE

Jako první bych Vám chtěla představit hodinky Healbe GoBe. Je mi jasný, že o těchto slyšelo jen pár z Vás, protože tuším, že nejsou ještě ani k dostání v ČR, nebo to teprv nedávno vypuklo. Co asi zaujme nejvíce lidí na těchto hodinkách je jejich vymoženost počítání kalorií. Můžete dát sbohem nekonečnému zapisování do tabulek a dát sbohem stresování se z toho, jestli jíte hodně, nebo málo. Hodinky to za Vás spočítají. Ovšem ne tak, jak jsem si to představovala. Myslela jsem si, že jakmile jídlo pozřu, automaticky se mi zapíše do jídelníčku a hned vzápětí se spočítají kalorie. Samozřejmě hned když jsem snědla s hodinkami první jídlo, došlo mi, že to tak lehký asi nebude. Zaznamenání kalorií může trvat až 3 hodiny a postupně se Vám tak kalorie do hodinek načítají, podle toho, jak je Vaše tělo zpracovává. Bílkoviny vnímají pomaleji, naopak sacharidy vědí během pár desítek minut. Ale i tak si myslím, že je to opravdu vychytávka s kterou když se dokážete sehrát, tak pro Vás bude užitečnou a Váš život Vám hodně ulehčí. Další vychytávku, kterou hodinky nabízí je měření úrovně stresu, stupeň hydratace Vašeho těla a od toho se odvíjí i připomínání toho, že byste se měli napít, což je podle mě hodně super. Dále hodinky sledují Váš spánek a samozřejmě tep, zaznamenávají aktivity přes den a počet kroků. K hodinkám si stáhnete do mobilu aplikaci v které máte všechno pod kontrolou. 


Takže ano, hodinky mě velice zaujaly, líbí se mi, vyhovují mi, ale co mi na nich vadí je velikost. Jelikož pracuji jako asistent v kadeřnictví a skoro celou směnu mám vždycky ruce ve vodě, bohužel mají velkou plochu a potom mě z nich bolí ruka a celkově je to pro mě nepraktické. Ale možná je to i tím, že na hodinky nejsem zvyklá a že jsem fakt prcek a mám ruku, jak dítě. :D Takže to je spíš mínus můj osobní a Vám to třeba vadit nemusí. :)
TOMTOM


A jako druhé tu mám hodinky od firmy Tomtom. Tento druh hodinek určitě bude znát už více z Vás. Poslední dobou jsou hodně populární a kolem sebe vidím více a více lidí, kterým tak hezky slouží, jako mě. Tyto hodinky jsou menší a proto mě osobně vyhovují více. Každopádně nenabízí počítání maker a kalorií z jídelníčku pouze zaznamenání aktivit, spalování, tepu, spánku a kroků. Každopádně mají taky jednu bonusovou funkci, kterými se odlišují. Dokážou měřit procento tuku a svalů v těle. Stejně jako u prvních hodinek, tak i u těchto máte aplikaci, kde máte podrobnější přehled aktivit a grafů. Můžete si v aplikaci zvolit i svůj cíl kroků na den, aktivit, nebo hubnutí, či nabírání svalů. Hrozně se mi na nich líbí jejich displej a dotykové ovládání, což mi přijde jako hroznej bonus, protože vidíte i přehled, jak na tom jste, aniž byste museli otvírat aplikaci.


Takže myslím, že pokud jste vážně takový milovníci sportu a pohybu, jako já, jistě rádi takový užitečný hodinky přivítáte a já doufám, že jsem Vám dala tip na to, co si přát pod stromeček, nebo co někomu pořídit. :)

8 komentářů:

 1. Ahoj super příspěvek, protože o nich hodně přemýšlím. :)A chtěla bych se zeptat máš tady na blogu cvičení na stehna? Nebo poradila bys mi jaké cviky cvičit doma? Předem moc děkuji. :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ahoj :) Děkuji moc. Určitě bych zařadila dřepy, výpady, předkopávání a tak dále.

   Vymazat
 2. Nad kúpou športových hodiniek už dlho uvažujem. Dala si mi skvelé typy, hlavne tie druhé sa mi dosť pozdávajú :)

  http://lamodaeanarchia.blogspot.it/

  OdpovědětVymazat
 3. Také už mám nějakou dobu na takové hodinky políčeno. Tak uvidíme, třeba Ježíšek....:D

  OdpovědětVymazat
 4. Tie hodinky s krokomerom by ma pod stromčekom určite potešili, skvelý tip! Momentálne ktoky sledujem cez aplikáciu Moves, je tiež super :)

  OdpovědětVymazat
 5. O podobném produktu přemýšlím, jen se bojím aby mi to nadšení vydrželo déle než první 2 měsíce :D Aplikace v mobilu mi moc objektivní nepříjde..

  LENNY MALI i DANMARK

  OdpovědětVymazat
 6. ahoj prosím tě co je to přesně za model těch tomtom? na netu je jich více, díky :)

  OdpovědětVymazat

Moc si vážím každého Vašeho komentáře. ♥