Snow Grey Glitter Pointer

22. září 2016

KRÁSKY ROZDÁVAJÍCÍ MOTIVACI

Ý     N     Š !

Na tento článek jsme se tak moc těšila! :) Dnešní článek totiž věnuji slečnám, které jsou mojí motivací a inspirací na Instagramu. Slečnám, které se stejně jako já zajímají o zdravý životní styl a hlavně takovým slečnám, které to dělají s láskou a protože je to baví. :) Holek jsem se rovnou zeptala na tři otázky. Co pro ně vůbec zdravý životní styl znamená a kde berou motivaci a inspiraci k tomu, co dělají.


KAMČA
 @kamcalindova

Kamču jsem objevila pár měsíců zpátky a to, když jsem narazila na její pravidelná videa "Co jsem dnes jedla", která přidává skoro každý den na YouTube. I když je veganka, což já nejsem a určitě ani nikdy nebudu, hrozně mě její videa baví. Už jen protože si Kamča na nic nehraje, je milá, hrozně sympatická a tak hezky se poslouchá. Ve svých videích "Co jsem dnes jedla" dává ostatním spoustu tipů na jídla, na cvičení a hlavně pořádnou dávku motivace. Musím přiznat, že její videa jsou jedny z mála, které vždycky dokoukám do konce a vzápětí se těším na další.

Co pro Tebe zdravý životní styl znamená?
Zdravý životní styl pro mě znamená, starat se o své tělo, co nejlépe umím. Dělat vše pro to, abych se cítila ve své kůži krásně, lehce a čistě. :) Abych šířila tenhle styl i v okolí a pomáhala tak své rodině a přátelům k lepšímu životu.

Co je Tvou motivací?
Mou největší motivací jsou moji odběratelé. Zní to možná zvláštně, protože většinu z nich motivuji právě já, ale jsou tak hnacím motorem pro to, abych pokračovala a vytvářela stále nové věci. :)

Kde hledáš inspiraci?
Miluju Instagram, takže největší inspiraci nacházím právě tady.

MÍŠA
 @miculkam

Míšu sleduji už Vážně dlouho. Snad už od doby, co jsem začínala cvičit a je možné, že dokonce už nějaký čas předtím, když jsem se tomu ještě nevěnovala. Na Míše se mi líbí (krom samozřejmě její postavy) to zapálení pro tenhle životní styl. Je na ní vidět, že tím doslova žije a to se mi hrozně líbí. Každý den přidává motivační fotky z fitka, své postavy, nebo tipy na jídla. Co na ní fakt obdivuju je to její vypracovaný břicho a hlavně úsměv od ucha k uchu, který má snad na každé fotce. :)

Co pro Tebe zdravý životní styl znamená?
Pro mě znamená především rovnováhu. A to jak psychickou, tak fyzickou. Dlouho mi trvalo, než jsem svou rovnováhu našla a je těžké si ji udržet. Jsem člověk, který neumí zvolnit a občas si toho naberu víc, než zvládám. Ale na druhou stranu ... baví mě to a aspoň se nenudím. :D Abych si tedy rovnováhu udržela, tolik se nestresuji počítáním kalorií ani striktním plánem ve fitku. Radši ve stresových situacích naslouchám svému tělu, jak jen to jde. Zatím se mi to celkem vyplácí. :)

Co je Tvou motivací?
Motivaci čerpám hlavně na Instagramu, motivují mě mí klienti a poslední dobou i můj přítel, který soutěží v naturální kulturistice. Hlavně se snažím být motivací sama pro sebe. Snažím se být vždy o kousek lepší, než jsem byla včera. :)

Kde hledáš inspiraci?
Inspiraci taky nacházím na Instagramu. Často projíždím různé hashtagy a hledám nové cviky, kterými bych obohatila ať už individuální tréninkové plány, nebo mé skupinové lekce. :) Ty si doufám budete moct už brzy vyzkoušet v Praze, jen co se zotavím z operace. To je totiž to, co mě baví nejvíce, ty chvíle při cvičení s klienty a sledovat jejich pokroky. To je to, co chci dělat. :)

Domča je asi jediná blogerka, kterou nesleduji jen na Instagramu, ale moc ráda čtu i její články. Líbí se mi na ní, že všechno co zveřejňuje a sdílí se světem, je přirozené a je vidět, že si na nic nehraje. Dřív jsem měla nejraději její outfitové články, dneska jsou to právě ty o cvičení a zdravém jídle, jelikož se před pár měsíci dala taky do boje za lepší postavu a hlavně za lepší vztah k sobě samé. Už teď má ale skvělé výsledky a je vidět, že opravdu září a cítí se daleko lépe, než dřív. Domča je vážně mou inspirací a motivací a rozhodně doporučuji kouknout se na její blog, Instagram a dokonce i YouTube kanál. Určitě nebudete litovat! :) 

Co pro Tebe zdravý životní styl znamená?
Zdravý životní styl pro mě znamená vyváženej a trvale udržitelnej režim, kterej si člověk užívá a je v něm spokojenej. Není to rozhodně žádný sebetýrání, přehnaná kontrola nad vším a zakazování si všeho nezdravýho.

Co je Tvou motivací?
Mojí motivací jsem na jednu stranu já sama, protože na sobě ráda vidím změny a ráda zkoumám, co má na tělo a mysl jakej efekt. Zadruhé je to můj přítel, který mě v podstatě ke cvičení přivedl a za třetí spousta instagramovejch účtů, který sleduju.

Kde hledáš inspiraci?
No a inspiruju se taky hlavně na Instagramu. Ať už jde o cviky, o recepty, nebo i o tipy na nákupy, kde se najíst, kam zajít. Proto mi Instagram přijde úžasnej inspirační prostor. Každej si tam najde to svý.

Anet je z těchto slečen úplně první, kterou jsem začala sledovat. Anet mě motivuje už pár let a hrozně na ní obdivuju to, že i když to vážně neměla jednoduchý, nevzdala to a maká nadále. A hlavně dokázala porazit nízkou váhu, přehnanou sebekontrolu a to, že vůbec nechtěla jíst. Naopak teď je to krásná, zdravá holka s úžasnou postavou, která na Instagramu motivuje přes 30 tisících sledujících, kteří ji na její cestě podporují. Anet je opravdu dříč a rozhodně si zaslouží Váš followík na Instagramu, nebo její FB stránce. :)

Co pro Tebe zdravý životní styl znamená?
Pro mě stále něco nového a neprozkoumaného. A hlavně je to široký pojem. Není to jen o zdravém jídle, ale umět žít. Jíst rozumně a chutně, hýbat se dostatečně a s úsměvem, žít zdravě, přirozeně. Být šťastný, vyrovnaný a spokojený. :)

Co je Tvou motivací?
Nikdy jsem ji v nikom neviděla, člověk má být sám sebou a nemá se snažit někoho napodobovat. Vaše vysněná podoba - to by měla být motivace každého!

Kde hledáš inspiraci?
Jako inspirace poslouží projet pár profilů na Instagramu. :) Hrozně moc holek cvičí, vaří, žije zdravě, ale každá má jiný styl a pohled na svět, takže o inspiraci není opravdu nouze. Jinak se ráda začtu i do článků na téma zdraví a fitness, ať už v knížce, časopisech, nebo internetu.
ZUZKA
 @iamzuz1

Na Zuzce je vidět, že to opravdu všechno dělá s láskou a protože ji to baví. Věnuje se Crossfitu a je na ní vidět, že opravdu maká, jak šroub. Je to jediná slečna, která závodí a přitom na mě působí, jako úplně normální člověk, kterej si na nic nehraje a to i když má úžasné úspěchy a výsledky.  Je prostě dobrá v tom, co dělá a rozhodně si zaslouží Vaši podporu, dotáhne to totiž ještě hodně daleko!

Co pro Tebe zdravý životní styl znamená?
Zdravý životní styl je pro mě dlouhodobě udržitelný přístup ke stravě, cvičení a trávení času, který by měl být v určité podobě součástí každého z nás. Pro mě to konkrétně znamená mít radost z tréninků a svých pokroků, pestré a vyvážené jídlo, které ale neženu do žádných extrémů a jednoduše žít tak, abych byla šťastná a spokojená.

Co je Tvou motivací?
Pravidelné tréninky a zdravé jídlo jsou nedílnou součástí mého života už pár let, takže motivace je spíš vnitřní - chci se dál cítit dobře, a celkově mě to prostě baví a to mě motivuje pokračovat dál.

Kde hledáš inspiraci?
Inspiraci jako takovou nehledám. Možná při přípravě na mistrovství republiky jsem vzhlížela k světovým bodyfitnesskám a jejich úspěchům, ale jinak věci dělám tak nějak po svém a jak mě nepadne. Inspirovat moc nepotřebuju. :)
DOMINIKA 
@dominika.po

Na Domču jsem narazila před takovým půl rokem právě na Instagramu, kde má už přes 70 tisíc followerů. Rozhodně ale zaslouženě, jelikož každý den přidává úžasné, kvalitní a inspirativní fotky, ať už se týkají módy, cvičení, nebo jídla. Líbí se mi, jak je všestranná a působí na mě, že dokáže dělat všechno na maximum a přitom to brát, jako zábavu a radovat se z toho. Působí na mě jako hrozně pozitivní člověk. Další co mě baví je její MyStory ať už dříve na Snapchatu, nebo aktuálně na Instagramu, kde přidává každý den hromadu videí v kterých vidíte, jak je to hrozně milej a upřímnej člověk. Samozřejmě se věnuje i sportu a zdravému životnímu stylu, natočila například spousty cvičebních videí, které najdete na Domči YouTube kanále, nebo na blogu

Co pro Tebe zdravý životní styl znamená?
Zdravý životní styl pro mě znamená, že je moje tělo schopné dělat to, co já chci. Chodit cvičit, nebýt nemocná, mít stále dobrou náladu. Mít skvělé kamarády, se kterými si ráda posedím nad kafem, ale i skleničkou vína. Dále to pro mě znamená být schopná cestovat a objevovat nová místa a věci. Poznávat nové lidi, kteří sdílí stejný názor. Není lepší pocit než se cítit zdravá, zevnitř ven a rozdávat mou radost ostatním.

Co je Tvou motivací?
Motivací jsem sama sobě. (někdy teda :D, haha)

Kde hledáš inspiraci?
Inspiraci sbírám všude kolem sebe - ať už na Instagramu, Pinterestu anebo díky lidem se kterými se znám. :)
Chci holkám moc poděkovat a popřát jim hodně úspěchů. Ať jste pořád tak namotivované, usměvavé a inpirující a hlavně ať pořád děláte to, co Vás baví! :) Snad se Vám dnešní článek líbil a mějte hezký den! 

2 komentáře:

Moc si vážím každého Vašeho komentáře. ♥