Snow Grey Glitter Pointer

16. srpna 2016

VIDEO : Co jsem dneska jedla #2

Hezký den přeji! 

Tak trochu se přiznávám, že když mi Dan (nemluvím teď o Danovi, s kterým chodím cvičit, ale o kamarádovi ze střední) prozradil, že intro možná zvládne dodělat už zítra. Čapla jsem hned ráno foťák a řekla jsem si, že prostě něco natočím. Nenapadlo mě nic lepšího, než natočit další díl, toho co přes den sním a přidat k tomu i to, co dělám a nějaký povídání. Vyšlo z toho video, který když jsem večer po dlouhém, náročném stříhání (nejsem na to zrovna talent) dodělala, vůbec se mi nelíbilo a říkala jsem si, že ho nikam nedám. Za první mě odrazovalo hodně negativních komentářů, který jsem za poslední dobu dostala, za druhý to bylo něco jinýho, než na co jste zvyklý a za třetí nejsem YouTuberka a prostě nejsem tak zkušená s točením videí, takže je tam hodně chyb. Jediný co mě na tom lákalo bylo to nový intro, což je vlastně ten začátek videa, úvod, logo a tak nějak představení mýho kanálu na YouTube. Hrozně jsem si něco takovýho přála, protože jsem chtěla dát aspoň trochu mým videím nějakou lepší kvalitu. Nakonec jsem se ozvala Danovi a ten mi dobrovolně pomohl, ani jsem ho naštěstí nemusela moc ukecávat. :D Natáčeli jsme už minulý týden první část a včera jsme právě dodělávali zbytek. Jsem z výsledku mega nadšená, hrozně se mi líbí a budu nejmíň ještě měsíc v kuse Danovi psát, že mu moc děkuji za to, jak to hezky vyrobil. Je to fakt šikula! :)

video

Jsem moc ráda i za to, že když jsem se ráno vzbudila, rozhodla jsem se video zveřejnit. Jsem tam prostě taková, jaká v reálu jsem a mluvím tam, to co mluvit chci a to co jsem měla na srdci. Takže pokud se to někomu nelíbí, asi je mi to jedno. Takhle mě alespoň poznáte ve víc realističtější verzi, než jen z fotek na Instagramu, nebo z článků. Zatím mám radost, jaké reakce na video a hlavně na to skvělý intro jsou a moc Vám za ně děkuji. Motivuje mě to točit dál, když vidím, že Vás to baví a že na to fakt někdo kouká a zvládne to dokoukat do konce. Takže jste zlatý a díky moc. Díky taky ještě jednou Danovi a já už mám nápad na další video, tak uvidíme, jak to dopadne. :)
3 komentáře:

 1. Je to krásně zpracované, je na tom vidět nějaká ta dřina :p

  a ty jsi taky hrozně hezká💕

  IDEY JEDNÉ HOLKY

  OdpovědětVymazat
 2. Musíš počítat s tím, ze se nezavdecis každýmu. Tvůj blog je asi jediná věc, která mi brání se na celý moje snažení vybodnout. Pokud veris v to, co děláš, tak se nenech rozhodit. Znis celkem přesvědčeně.

  OdpovědětVymazat
 3. Úžasne spracované intro, a celkovo aj video! :) Si ten najinšpiratívnejší človek ktorého tu na Bloggeri sledujem! :)

  OdpovědětVymazat

Moc si vážím každého Vašeho komentáře. ♥