Snow Grey Glitter Pointer

26. července 2016

VIDEO : Jak začít jíst zdravě a cvičit

Hezké ráno! 

Kdo mě sleduje na Instagramu, o novém videu už ví, ale Vy co sledujete jen blog ... dovolte, abych Vám ukázala moje první kecací video ever. :D
Chtěla jsem Vám dát pár tipů, jak začít jíst zdravě, jak začít cvičit a jak si motivaci potom udržet, protože právě tyhle tři dotazy mi chodí nejčastěji.

Nikdy bych nečekala, že se k něčemu takovýmu odhodlám. Sama sice na videa koukám ráda, ale přece jenom líp se cítím při psaní článku, než při povídání do kamery. Jelikož si myslím, že psaní mi jde daleko líp. 
Takže omluvte moje občas nesouvislý kecání, občasné koktání a tak dále, ale tohle je moje premiéra a já mám docela radost z toho, že video nakonec dopadlo tak, že není nějak extra vážný a že se to snažím vysvětlit prostě tak, jak to cítím. :)

Jsem taky ráda za to, že mě poznáte i malinko víc, než jen z fotek, nebo článků a uvidíte mě i malinko real. Takže doufám a tajně si přeju, že se Vám video bude alespoň malinko líbit a pište mi Vaše reakce na něj. Mějte se hezky! 

2 komentáře:

  1. Už sa veľmi teším ako si ho pozriem, presne ten začiatok mi vždy robí problém! :)

    OdpovědětVymazat
  2. Opravdu skvělé video, jsi hrozně sympatická a milá a tvoje video mě hrozně moc inspirovalo :) Už dlouho tě sleduju, a až díky tobě jsem se začala konečně trochu hýbat, i když pořád to není nic skvělého, ale alespoň s tím chci něco dělat. Jsi skvělá inspirace a obdivuju, co jsi dokázala, určitě v tom pokračuj :)

    OdpovědětVymazat

Moc si vážím každého Vašeho komentáře. ♥