Snow Grey Glitter Pointer

24. června 2016

JÁ MILUJU ŽIVOT, ŽIVOT MILUJE MĚ

Hezký páteční večer přeji!

Po pár dnech tu pro Vás mám další článek a dneska to bude na trochu jiný způsob, než jste u mě zvyklý, jelikož to bude spíš o fotkách, než o tom, abych něco žvanila, což se vážně moc často nestává. Tyhle články asi budou teď častější, protože můj novej foťák si přímo žádá o to, abych ho všude tahala s sebou a fotila i něco ze svýho života. Co dělám, co nosím na sobě, co jím a mnoho dalšího. Takže možná blog bude malinko směřovat i jiným směrem, než je jen cvičení a zdravý jídlo a budete mít možnost poznat mě i z jiný stránky. 
Jak asi víte, dávám si tento týden úplnou pauzu od cvičení (víc se dozvíte v nedělním článku) a proto mám čas odpoledne někam chodit, nebo něco podnikat. A jak jinak než s mojí nejlepší kamarádkou Nikčou. Na zítra naplánovala piknik v Grébovce, kde jsem ještě nikdy nebyla, tak jsem zvědavá a modlím se, ať nás nechytne buřina, jelikož je na zítra ohlášená na celém území ČR. No a včera to byla Náplavka, kam jsme doputovaly. Byla tam tak miliarda lidí, takže předpokládám, že asi většina z Vás ví, co se tam konalo. Koncert labelu Bigg boss. I když si tuhle hudbu sama od sebe už moc nepouštím, přece jenom je to taková nostalgie a klasika, která mě nikdy neomrzí. Ráda jsem si poslechla srdcovky jako jsou songy "Du dolů" nebo "Planeta Praha". 


No ... ale než se vrhnem k fotkám z odpoledne, chci Vám ukázat můj novej "hérkat", kterej mi včera vytvořila moje bývalá spolužačka ze střední a momentálně kolegyně z práce Pája. I když mám ráda krátký mikáda, nakonec mi zastřihla jen konečky, protože potřebuju aby mi vlasy šly v létě stáhnout do culíku. Délku mám střiženou do rovna, jen zadní partii mám lehce sestříhanou, aby to mělo nějakej tvar. Takže žádná radikální změna, ale s výsledkem jsem moc spokojená. :)a teď už k včerejšímu odpoledni ... Než jsme s Nikčou odcházely z práce ... (ano, pracujeme spolu) koupily jsme si u nás tyhle boží sponky. Jsme na takový "kjut" kraviny úplně ulítlý a ještě víc, když tu věc máme stejnou. :D


Nikča se cestou posilnila Aperolem (já se nedala ukecat :D), aby zahnala žal z toho, že jsme musely v největším pařáku přecházet na druhou stranu. Akce totiž byla na opačnym břehu, než jsem předpokládala. Možná jsme měly v tom vedru zvolit raději příjemnější variantu a Vltavu přeplavat.
Moje nový kecky, který jsem si den předtím koupila v H&M ve slevách. Hele jako bála jsme se, ale bílý jsou i teď (i když jsem se musela brodit takovým bordelem :D), dávala jsem si na ně totiž mega bacha a kdyby mi na ně někdo stoupnul, asi bych ho hodila hlavou do vody. :D Není to vidět, ale mají mojí oblíbenou vysokou platformu, bez který už si tenisky ani nekupuju. 


Pil C.


Nikča a její svůdnej pohled.


Málo lidí.


Smack.


Dámy a pánové, tohle je pohled šťastnýho člověka. :D


PSH.
Jojo, tohle je ten můj #healthylifestyle :D Po třech hodinách řvaní a stání na sluníčku jsem měla takovou žížeň, že jsem měla chuť vypít nejmíň tři vany nějkýho pití. Cherry Zero bodla. Občas si prostě něco takovýho dám a svět se nezboří. :)

Tak snad se Vám článek s fotkama líbil a užívejte víkendu, jak nejvíc to jde. :)

4 komentáře:

 1. Super mat dobru kamosku s ktorou zažije kopec zábavy...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nikdy jsem neměla takhle super člověka vedle sebe, jako mám teď. Takže ano, máš pravdu. :)

   Vymazat
 2. Ty taky užívej víkendu :) koukám, že to byla super akce :)

  eLblog

  OdpovědětVymazat

Moc si vážím každého Vašeho komentáře. ♥