Snow Grey Glitter Pointer

26. června 2016

APETIT PIKNIK NA GRÉBOVCE

Hezký večer! 

Dneska mám pro Vás další článek plný fotek ze včerejšího dne, kdy jsme s Niki vyrazily na piknik do Grébovky. Abych to uvedla na pravou míru. S novým foťákem přibude na mém blogu i víc takovýchto článků, který prostě budou spíš jen o tom, že Vám ukážu fotky a něco málo k nim napíšu. :) Samozřejmě motivační články budou i nadále. To samý i videa. Naopak se můžete těšit na mnoho věcí, které s blogem plánuji. Sobota pro nás byla pracovní, takže jsme to nějak přežili v práci, sice z posledních sil, jelikož já jsem jela už šestý den v kuse a bylo úplně neúnosný vedro a dusno. Nikče jsem na posilněnou den předtím upekla tyhle zdravý srdíčka. Recept přidám do pár dnů na blog. Prej to byla dobrota. :D


Pořád se Vás ptám, jestli byste měli zájem časem o nějaké články plné outfitů? Pokud ano, napište mi to do komentářů, ať vím. :)


Další ze série kytičkovejch úlovků u nás v práci. Nikče se hrozně hodí k vlasům.´
Na Grébovce jsem včera byla poprvé a musím uznat, že je to krásný místo s krásným výhledem a určitě se tam ještě někdy vrátím. Sice to mám malinko z ruky, ale za tu hezkou procházku to stojí.


A po kochání se výhledu jsme už vyrazily s Nikčou prolejzat stánky a koukat na co, co dobrýho ulovíme k večeři. I když chvilkama pršelo, naopak to bylo příjemný v tom neskutečným vedru. A myslím, že takového názoru byli asi všichni, protože člověka s deštníkem jsem snad nepotkali. :D


Před véčou jsem ještě neodolala zmrzlině od Uga. Tahle byla jahodovo-malinová a byla totálně boží. Určitě až budete mít možnost tuhle dobrotu ochutnat, zkuste ji. Já jsem zastánce ovocnejch zmzlin a takový ty smetanový moc nemusím, takže pro mě to byla ideální volba.


Nikče taky šmakovala. :D


Když člověk nejí takový dobrůtky každej den, pak si to dokáže alespoň vychutnat a užít. Vidíte můj soustředěnej výraz? :D


Jako véču jsme zvolili nakonec jen 100g kuřecího masa přímo z grilu a k tomu pálivou omáčku. :D 
Nechtěla jsme se přejíst nějakou mega porcí těstovin, který nabízeli na každym rohu, abych mohla ochutnávat víc dobrot. 


Dalším úlovkem byly tyhle mini vínka s nižším obsahem alkoholu, bez cukru a chemických látek. Takže pro mě to byla jasná volba. Nejvíc mi chutnalo asi růžový. 


A tady nalívám Nikče další rundu vína od značky Winka. 


Na pikniku byl kolem půl 8 i koncert kapely Eddie Stoilow. Byla to ideální hudba k tý pohodičce, která tam vládla.


Náš oblíbený stánek Winka s moc milou prodavačkou, které jsem slíbila, že bude na blogu. :D


Nikča a její slzy štěstí. To je láska!


Pak jsem si koupila další sladkost a to tyčinku od Mixitky. Vybrala jsem si příchuť kokosu a banánu a musím říct, že mnohem lepší jsou teda proteinový tyčinky a moc mě neoslovila. 


A na závěr moje nejoblíbenější fotka ze všech. Tohle je štěstí, láska a upřímná radost. Děkuju Ti zlato za krásnej den! :)

Po 10ti měsících jsem si dala i víno a mám zase nejmíň na takovou dobu vystaráno. Občas si prostě člověk chce odpoledne užít, jako normální člověk a chovat se trošku víc lidsky, než jako někdo, kdo už si nikdy nedá trochu vína, nebo něco dobrýho na zub. Učím se poslední dobou jít zlatou střední cestou a myslím, že včerejšek byl dalším krokem, jak se zbavit pár procent mýho bláznovství do zdravýho jídla a cvičení. Užívejte si krásný dny, plný sluníčka a lidí, který máte rádi. I za cenu toho, že to třeba není tak vhodný do Vašeho #fitnessandhealthy života. Jednou za čas Vám to neublíží, spíš naopak pomůže. Jsme jen lidi! :)

4 komentáře:

 1. Vypadá to jako ideální odpoledne/večer:) Jsem na tvem blogu poprve,ale líbí se mi styl - odlehceny, pohodovy, plny pozitivni energie .. Proste palec nahoru :))

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ano, bylo to naprosto parádní odpoledne. :) To jsem ráda, snad se sem vrátíš! Děkuju :*

   Vymazat
 2. Pohodový článek plný hezkých fotek :) Jde vidět, že máš svou cestu a po té si jdeš, takže jen tak dál! Vypnout a odpočinout si rozhodně nikdy nezaškodí, naopak člověk podle mě načerpá další sílu jít dál (a o to s větší láskou k tomu, co dělá :))

  FRECKLED style


  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Moc děkuju. :) Ano, snažím se teď jít tou zlatou střední cestou a nic neřešit extrémně.

   Vymazat

Moc si vážím každého Vašeho komentáře. ♥