Snow Grey Glitter Pointer

24. dubna 2016

KDO VLASTNĚ JSEM?Ahoj!
 Přeju Vám krásnou neděli, doufám že plnou nic nedělání, protože dneska k tomu to počasí úplně svádí.
Takže, hezky si zacvičte (i za mě, jelikož já pořád nemůžu) a pak se odkulte k telkám, nalakujte si nehty, udělejte si zábaly na vlasy a vypněte, určitě toho máte za ten týden dost. :)No a jak jsem včera slibovala, dneska tu pro Vás mám článek, kterej se bude týkat hlavně mé osoby. Ježiš to zní tak egoisticky. Bude Vás to vůbec bavit číst? 
Vy co absolutně nemáte tucha, co jsem zač, jelikož jste právě někde narazili na můj blog, rozklikli jste ho a hledáte jen nějaký zdravý recepty, Vy asi rovnou přejděte na jinej článek, kterej bude o jídle nebo cvičení, protože tady to Vás asi zajímat nebude. Tohle píšu hlavně pro lidi, kteří mají můj blog rádi, sledují mě třeba na Instagramu a tak nějak maj ke mě o trochu blíž, než lidi kteří náhodně blog otevřou.
A jelikož ani nevím co o sobě moc napsat, co by Vás zajímalo, nezajímalo, tak prostě budu psát a psát a uvidíme co z toho vyleze. Naštěstí dneska nemám moc psací, takže to nebude moc dlouhej elaborát. Třikrát hurá!


Narodila jsem se v Pardubicích a od čtyř let žiju v Praze. Je mi 19 let, ale už ne na dlouho, jelikož ani ne za měsíc budu slavit dvacáté narozeniny. Musím teda říct, že doteď mám problém s tím, že si neuvědomuju, jakej jsem už starej kořen a furt si myslím, že mi je 18. :D Dobře... stará nejsem, ale dvacet... to ve mě vždycky evokovalo to, že už by člověk měl mít nějakej ten dospěláckej rozum. A proto když se mě na můj věk někdo zeptá, občas se stane že odpovím automaticky 18 a když se pak opravuju, že ne, že vlastně 19, asi to vypadá fakt divně . :D Nevím, já ty narozeniny nějak neprožívám, nedělám už nějaký bujarý mejdany, jako tomu bylo třeba tři roky zpátky, spíš mám v plánu někoho vytáhnout na výlet, nebo na nějakou mega prochajdu. Jediná mini pidi oslavička proběhne na chatě s mamkou, taťkou a ségrou, ale nebudou se slavit jenom moje narozky, ale i mamky, která je má 14 dní přede mnou.


A jak už jsem teď zmínila, žiju s mamkou a taťkou a mám sourozence a to starší ségru Verču. Už s námi nebydlí, ale musím říct, že co se odstěhovala, máme lepší vztah. Ale to pochopí asi každý, kdo má sourozence. Ač jsme obě úplně jiné, ona je takovej rozumbrada a já naopak dělám skoro vše bez rozmyslu :D, rozumíme si a jako zajímavost musím zmínit to, že bez ní by můj blog ani nevzniknul. Nebo možná vzniknul, ale vydržel by mi tak 14 dní. Ona mě v tom podporuje z naší rodiny asi nejvíce a obdivuju na ní to, že i když je od přírody hubeňourek, snaží se jíst zdravě a neustále sportuje, jezdí do přírody a prostě se snaží žít aktivně.

Dále naší domácnost obývají dvě zlobidla a to hafani. Máme dvě dlouhosrsté čivavy Vendulku a Elišku. Ta černá baculatější a starší je Eliška a ta hubenější a víc hyperaktivní je Vendy. Jsou to ty největší zlatíčka pod sluncem.


Další dvě osoby, které v mém životě nesmí chybět jsou moje dvě milovaný kamarádky Nikča a Janča. Obě jsem poznala v práci a nedala bych na ně dopustit. Hrozně mi pomáhají, vždycky mě vyslechnou a jsou tu pro mě v jakoukoliv situaci. Nikča je navíc moje největší fitness parťačka, navzájem se podporujem, chodíme spolu cvičit a radíme si oblíbený recepty. Ale i Janča začala před nedávnem (myslím, že i malinko díky mě :D) jíst zdravě a pravidelně a nemůže si to vynachválit. Děkuju za všechno holky moje! Vystudovala jsem kadeřnici. V říjnu to budou dva roky co pracuju v kadeřnictví Toni & Guy, zatím jako asistentka. Kdo z Vás tuhle síť salónu nezná úplně nezávisle doporučuji. Když jsem ještě v Tonim nepracovala, vždycky jsem jejich salóny brala jako to nejlepší v ČR (co se týče péče o vlas ) a jsem si jista, že tomu tak i je. Jsem hrozně ráda, že tam můžu pracovat a že jsem měla takovou příležitost, ač je to někdy fakt dost náročný. Časově, psychicky i fyzicky. Ale to asi každá práce s lidma. Sice zatím dělám asistenta, takže jsem taková pravá ruka kadeřníků, ale neuvěřitelně mě motivuje to, že oni museli projít tím samým, aby mohli být tak dobří jako jsou teď. Takže si raději počkám a pak si budu ve svý práci jistá, než abych stříhala někde v zapadlym salóně s názvem "U pepíka" :D a dělala si tam střihy jako na učňáku. A teď je vlastně konečně příležitost k tomu, abych Vás pozvala na stříhání, nebo foukanou. Jelikož každý měsíc mám trénink stříhání právě s těmi nejlepšími kadeřníky od nás, budu ráda, když se mi holky, ale i kluci ozvou a můžem vymyslet nějakej super účes. :)


Jako další co si myslím, že mě hodně vystihuje je to, že jsem milovnice přírody. Neznám nic lepšího, než když jsem v lese, na louce, vyhlídce, procházce, výletu, na horách a tak dále. To je pro mě ten největší relax a příležitost k tomu, abych mohla úplně totálně vypnout mysl a soustředila se jen na sebe a na to, jak je mi v tu chvíli krásně. Příroda dává člověku hrozně pozitivní energie, ale člověk to musí chtít vidět a chtít přijímat. Můžu se podívat z okna a říct : Hm, je hezky a co jako? Nebo se můžu sebrat a jít si sednou někam na louku, nebo se projít pod paprsky sluníčka a hned mi bude na světě líp. Proto tolik miluju jaro, pro mě je to nejhezčí část roku, zbožňuju tohle období.A jako poslední bych určitě zmínila to, že mám ráda můj styl. No jestli se tomu může říkat styl, toť otázka. Ale prostě jsem ráda za to, že se oblíkám malinko odlišně, že mám piercingy, tetování (které jsou bohužel zatím jen dvě a pár malinkých, protože mamka s taťkou to špatně snáší :D) a že mám například úplně jiný vkus na hudbu a filmy, než většina lidí. Jasně je těžký pak najít někoho, kdo to má stejně a možná i proto jsem pořád sama a to je další věc, která Vás možná bude zajímat. Jsem sama a i když jsem dřív na "alone" stav absolutně nebyla zvyklá, teď mi to až tak nevadí. Jasně, asi to známe všichni, kdo nemáme spřízněnou duši, občas mám stavy, kdy bych někoho chtěla mít, ale pak jsou zase dny, kdy nestíhám skoro ani svůj vlastní život, natož abych v něm měla ještě někoho dalšího. Neříkám, že chci bejt navždy sama, ale nijak nikoho nehledám, neprosím kluky na ulici o telefonní čísla a nepodávám si inzeráty :DD Prostě až to přijde, tak to přijde.

A co se týče zdravého jídla, jsem z něj teď maximálně šťastná a už jen díky tomu, že se po letech dokážu najíst, jako normální člověk, je skvělý. Nechci z tohodle článku udělat nějakej doják a nechci aby to vypadalo, že se tu lituju, ale prošla jsem si s jídlem fakt všema problémama, co snad jdou. Myslím, že to je taky věc, kterou bych měla zmínit z mé minulosti. A poprvé Vám chci ukázat fotky z dob poruch přijmu potravy. První fotka z dob anorexie, druhá přejídání a třetí zdravý životní styl.A moje koníčky? Asi Vás zklamu, ale za poslední půl rok je to z největší části právě zdravé jídlo a cvičení. To jste nečekali co? :D
Jsem hrozně ráda, že to tak beru. Jako něco co mě baví a naplňuje a ne jako nějaký omezování a trápení sama sebe (no jsem zvědavá jestli bych odpověděla stejně například při výpadech na konci Legs daye :D).
A jiný koníčky než "healthy lajfstajl"? Můžu zmínit třeba psaní blogu, přírodu, utrácení peněz za oblečení a suplementy :D, když mám čas tak se snažím chodit ven s lidma, který mám ráda a když mám světa plný kecky, tak nejraději tyhle činnosti vyměním za válení se v pelechu bez civilizace. Jak jinak než nenamalovaná, s vlasama neučesanýma a v pyžamu. :D

A když už je tohle článek o mě, chci Vám hrozně poděkovat. Možná si to ani neuvědomujete, ale hrozně mi pomáháte. Ať už Vaše komentáře, emaily, vzkazy na Instagramu. Jste pro mě hrozně vzácní. Já děkuju Tobě, právě Tobě, co tohle čteš za to, že sis tenhle článek přečetl/a až do konce a za to, že si navštívil/a můj blog. 
Jste všichni skvělý! Mějte krásnej zbytek neděle a zítra se dočkáte další společné výzvy. 

19 komentářů:

 1. Zbožňuju tvůj blog♥♥♥ Ty fotky na konci.... jseš fakt šikovná :)

  OdpovědětVymazat
 2. Ty opravdu píšeš parádně čtivě :). A takto otevřený článek obdivuji, souhlasím s tím, že jaro ne nejvíc super! Přeji Ti hodně štěstí v práci, ale tvrdá dřina se vyplácí (prý :D). Je neskutečné, jak si svo postavu proměnila ve zdravou a krásnou :). Už se těším na zítřejší představení slečen, třeba mě to dokope se do toho taky pořádně opřít :D.

  OdpovědětVymazat
 3. Peťulko, ty jsi neskutečná!! :) to si piš, že pomáháš, a hodně!! <3 Miluju tvůj blog, tvůj istagram, tvoje články a fotky...jsi strašně hodná a rozumná, máš to v hlavě srovnaný a ještě dokážeš takhle pomáhat lidem.. Hlavně dělej to, co tě baví a piš dál takové úžasné články.. Děkuju ti za spoustu věcí, Lucka :)

  OdpovědětVymazat
 4. moc pěkný článek, fandím ti a vlastně každému kdo dokáže být tak silný a odhodlaný .) máš můj obdiv :)

  *P.S.*

  OdpovědětVymazat
 5. Krásný článek, moc hezky jsi to napsala ;) K tetování, je to závislost, to znám :D Držím palečky aby ses už navždy udržela v životním stylu který vedeš teď :)

  OdpovědětVymazat
 6. Moc hezký článeček, moc ti přeju, abys byla i dál takhle šťastná ze svého "helthy lajfstajl", protože ti to moc prospívá, jde to vidět i na těch fotkách :) A hlavně jde vidět ten tvůj progress, je skvělý vidět, že se z PPP jde vyhrabat :)
  Jinak, vždycky jsem myslela, že jsi trošku starší než já, a přitom jsme skoro stejně :D Tak to je trošku překvápko :)
  A hlavně, děkuju, že tenhle blog píšeš, jsi naší inspirací a jsi skvělá, moc mě baví si tvoje články číst! Takže díky za tohle všechno! :)))

  OdpovědětVymazat
 7. Ahoj, tvůj blog jsem objevila nedávno a hned jsem si ho oblíbila. Píšeš čtivě a bezprostředně a hlavně to není nuda. :-)
  Katie

  OdpovědětVymazat
 8. Tvůj blog (i instagram) jsem si zamilovala hned,jak jsem ho viděla!:) Jsi pro mě dost velká motivace:). Píšeš fakt dobře,články mě dost baví!:)

  OdpovědětVymazat
 9. AHoj, sleduji tě nějakou dobu na instagramu, ale na blog jsem se podívala až teď (#ostuda). Máš zajímavý styl psaní a tímto článkem jsi se skvěle přiblížila :)
  Strašně Ti sluší ty rezavé vlasy!
  Jo a styl alá piercingy a tattoo je stejně nej ;) :3 Taky nás zase tolik neznám nebo respektive málo kdy se to slučuje se zdravým životním stylem a fitness, a proto jsem ráda, že nejsem jediná :)
  Ať se daří a ať se brzy uzdravíš :)

  OdpovědětVymazat
 10. Dost mě pobavilo tvoje tvrzení, jak jsi jiná než ostatní. Podle stylu oblékání na mě působíš absolutně normálně, jako 80% holek a co se týče piercingů a tetování, ty nejsou vůbec nic jedinečného anebo nenormálního už nějakých 5 let. Takže jsme se o tobě dozvěděli spíš to, že jsi typická pipina co si myslí, jaká je jedinečná a přitom je stejná jako ostatní. No, to jsi to mohla o dost víc zjednodušit a nemusela ses psát s celým článkem.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jj, nudna holka jako kazda druha... proto jsi tady a clanek sis precetl/a :D! N.

   Vymazat
 11. Ráda jsem si tento článek přečetla :)
  A za mě nejlepší postava teď, když jedeš zdravej životní styl

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ahoj, jsem ráda, že sis článek přečetla a děkuju moc :))

   Vymazat
 12. Skvělý jako vždycky, držím ti palečky aby se ti splnily sny a moc ti děkuju protože jen kvůli TOBĚ a tvému blogu jsem začala cvičit a zdravě jíst a snad i mě se splní ten sen.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak to mě hrozně těší. Děkuju moc :))

   Vymazat

 13. Super článek Péťo jako vždy sem moc ráda že jsem se o tobě dozvěděla něco víc. :) jseš pro mě velkou motivací při tom začít se zase hýbat a jíst bez přejídání a vyčitání si každý prkotiny i když sem spíš v začátcích toho všeho, tvoje výzvy sou taky super vždycky mě dokážou podpořit a motivovat :) mám tě moc ráda a doufám že budeš v blogu pokračovat seš pro mě důkaz že všecko jde když člověk aspoň trochu chce <3 :)

  OdpovědětVymazat
 14. Taky se mi tvůj styl líbí :D a co vlastně posloucháš za hudbu? :)

  OdpovědětVymazat
 15. Dobře, přesvědčila jsi mě, někdy se tam zajdu nechat ostříhat. :D Škoda, že jsem o tom kadeřnictví nevěděla, když jsem honem sháněla místo, kde by mi udělali vlasy na ples. :D Každopádně neuvažovala jsi, že si třeba uděláš nějaké kurzy výživového poradenství a nějakého fitness coachingu a nezkusíš rozjet kariéru touhle cestou? :) Btw, jo, taky by mě zajímalo co třeba čteš, posloucháš za hudbu, jaký máš ráda filmy. :)

  OdpovědětVymazat
 16. Jestli se dostanu na výšku do Prahy, tak se hlásím jako dobrovolník s vlasama!! Už jen protože máš stejnou barvu jak já! Né, dobře, celkově si mi hrozně sympatická :) Jen tak dál Péťo! Motivuj nás, protože si boží! <3

  OdpovědětVymazat

Moc si vážím každého Vašeho komentáře. ♥