Snow Grey Glitter Pointer

23. ledna 2016

MOBIL V HAJZLU, JE TO V HAJZLU

Saskia Keultjes
Zdravím Vás!

No, slíbila jsem si, že sem nebudu dávat negativní články a že články nebudu zásadně psát, když budu mít špatnou náladu, nebo období, ale prostě někde potřebuju vypsat, to jak se poslední dny cítím a jaký to má dopad na mě samotnou a třeba mi to malinko pomůže.


Poslední dobou, ač se to třeba ani v mých článcích nezdálo (což opravdu doufám, že nezdálo) je toho na mě přespříliš. Moje všední dny a někdy i soboty jsou pro mě ve znamení toho, že furt někam spěchám, něco nestíhám, většinou vyběhnu ráno z baráku a vracím se večer kolem 11 a když z baráku nevyběhnu ráno, tak ráno chystám jídlo, což mi nevadí, ale neříkám, že občas bych si raději nezalezla do pelechu a na jídlo se vykašlala s plnou parádou. 
Je toho vážně moc v práci a i když jsem tam jen 8 hodin denně, někdo si může říct, že je to normální pracovní směna, občas je to fakt těžký, jelikož se nezastavím a lítám tam jak fretka. Do toho někdy ty lidi na pěst, pracuju totiž ve službách a denně se setkám s milionem lidí. 
Po práci jdete do fitka, kde si sice tu hlavu vyčistíte, ale zbavíte se Vaší poslední energie, kterou pro ten den máte. Totálně vyfluslý jdete spát a zítra celý znovu. Vlastně mě motivuje a jediná moje radost je moje kamarádka, samozřejmě rodina (když teda do mě nerejpou kvůli zdravýmu jídlu a cvičení) ale taky to, že když už mi den připadá úplně zbytečnej, vím, že jsem aspoň zvládla něco odcvičit a pomohla jsem si tím dostat se zase blíž k mému cíli, nebo to že můžu napsat něco na blog a Vám se to třeba i líbí a baví Vás to číst. To je taky hned líp na světě.

Haha. A víte co mě tenhle týden dodělalo? :D Ve čtvrtek jsem přišla úplně hotová z práce a jelikož mojí parťačce nebylo dobře, cvičila jsem doma, dala jsem si nohy a zadek a nakonec jsem měla v plánu Tabatu. Mobil jsem měla po celou dobu v takový tý kapsičce na ruce, jako vždy, mobil mi pak nikde nepřekáží. A jelikož jsem vypila před cvičením nový BCAA (o nich článek už brzy) se 350 ml vody, potřebovala jsem pak lůlat. :D Sluchátka jsem nechala v uších, mobil v kapsičce jsem položila vedle na poličku, sedla jsem si na záchod a když jsem chtěla odejít z místnosti, zabudla jsem, že kapsička není na mé ruce, nýbrž na tý poličce, kterou jsem vzápětí myslela, že vzteky rozkopu. :D Mobil s kapsičkou se rozhoupal, kapsička z něj spadla, mobil visel jen na sluchátkách, houpal se, houpal a než jsem po něm tak za 0,29783 vteřiny hmátla, on už se koupal v záchodě. Možná ani nechtějte vědět, jaký nadávky jsem při jeho lovení z mísy řvala na celej panelák. Osušila jsem ho do toaleťáku a šla jsem se slzama v očích za mamkou do obýváku a se slovy : Mami mobil mi spadl do hajzlu, je to v hajzlu. 
Můj milovaný ajfoun nakonec skončil v rýži, jak jsem se někde dočetla na netu a včera putoval hezky na pohotovost a já se modlím, ať funguje, protože momentálně ani nemám tolik peněz na nový. Byla to parádní tečka na závěr dne, kterej byl totálně na hovno. :DHorší to je třeba když se nemáte na co těšit. Přesně tak to mám teď já. Těším se tak maximálně na to, až bude jaro, nebo na to, až budu mít hezkej zadek. :DD Jo a taky vlastně každý ráno po probuzení na snídani. Ale jako tím to končí. Třeba že bych se těšila na nějakej zážitek, na nějaký rande, na nějakou akci. To vůbec. Já vlastně ani nikam nechodím. Nemám čas. :D
Jediný na co se vždycky jakž takž těším je to, že budu mít volný alespoň jeden den o víkendu, jenže na to už se většinou bojím těšit, protože možná to znáte všichni, že když se na něco těšíte, z největší pravděpodobností se to podělá. Takže já, když jsem na víkend natěšená tak buď musím do práce, je na prd počasí, moji rodiče do mě celej víkend rejpou opět kvůli jídlu nebo cvičení, nebo je mi celý dva dny zle. :D
this is gonna be me on Saturday

Proto jsem si řekla, že když je konečně víkend, sice zatím bez mobilu, ale postel mi do záchodu nespadne snad :DD budu odpočívat, jíst tak jako každej den, jen přidám na větším množství sacharidů, ať rozhejbu metabolismus. Poslední cheat day jsem měla totiž 6. prosince. Takže mám právo malinko na zvolnění jeden den. A možná si dám i zmrzlinu, nebo něco sladkýho, to ještě nevím, ale na nějaký přežírání kašlu. :) Pak se budu válet, pak zase spát, po probuzení se válet, pak si něco dobrýho uvařím, zkusím nějaký nový recept, pak si lehnu k telce a večer si trochu zacvičím. Prostě tyhle dva dny věnuji regeneraci, jak psychický, tak fyzický a musím se dát malinko do kupy. Omlouvám se za článek, který je asi pro Vás o ničem, ale mě tohle psaní pomohlo a třeba ještě dneska přidám něco smysluplnějšího. Hezkou sobotu a taky si pořádně odpočiňte. Jistě si to zasloužíte! :)
I had my first yoga class today

13 komentářů:

 1. Péťo, drž se! Zvládneš to, pusť si nějaký motivační film nebo komedii a uvař si k tomu čaj :)
  Ještě jsem chtěla říct, že jsi pro mě úžasná motivace cvičit a jíst zdravě, protože sis prošla něčím podobným jako já a vidím, že se to dá zvládnout! :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuju mo za komentář! Už mi je lépe, celý den jsem odpočívala a čerpala energii. :))

   Vymazat
 2. Jaaaj, tak to fakt naštve :( dej si voraz dneska a nálada se určitě spraví a telefon nakonec přežije :) držím palce

  OdpovědětVymazat
 3. Ty si tak stezuj na zadek. Pfff. Ale jinak se drž. Tohle znám, do školy, do prace, domu, cvičit, spát....a porad dokola. Pred maturitou, před prijimackama na vs. :/

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. :D Stěžuju, potřebuju nutně lepší. :D Děkuju, občas je to fakt těžký, ale naštěstí jsem si včera odpočinula. :)

   Vymazat
 4. Tohle se jednou stalo taky kámošce, akorát se zrovna zvedala a měla mobil v kapse u džínů. Mobil jí vypad přímo do mísy. Tenkrát jsme se tomu hodně smáli, podařilo se ho nakonec vysušit. Od tý doby si pořád z toho děláme srandu :D a ty budeš taky, až se ti mobil v pořádku vrátí :)

  eL

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. :D Já si z toho dělala srandu v pátek, když jsme dali mobil do opravny a já to vyprávěla v práci, to jsem ještě myslela že mobil bude ok, ale vypadá to, že ne, tak jsem už spíš naštvaná. :D

   Vymazat
 5. Já myslím, že ten závěrečnej citát je dokonalej závěr. Udělej to tak. Já si to tady opakuju už po pátý a je mi trochu líp. Mobil mi sice do hajzlu nespad, ale pomyslně mi tam padá spousta věcí a jsem z toho na prášky. Takže hezky znova: breathe in, exhale, let go.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To teda je Domčo. To jsme na tom dvě, kdyby to byl jen mobil, asi bych to překousla. Co to je za období sakra? Drž se! :)

   Vymazat
 6. Každý máme občas pocit, že je všechno na prd. Přejde to, neboj :)

  www.fitnessazdravi.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat
 7. Som rada, že sa s nami podelila o to ako sa v skutočnosti máš. Ako opisuješ musí byť pre teba táto situácia ťažká, ako ťažký kameň na srdci. Verím, že keď si sa nám vyrozprávala tak si kus svojho bremena odovzdala a cítiš sa lepšie. Každopádne dúfam, že mobil sa ti dá d poriadku, čoskoro toho budeš mať menej v práci a každý chlap sa bude obzerať na tvoj zadok ;) Kika - Blog for smile

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ano, bylo mi hned lépe. :) Takže díky za vyslechnutí a komentář. :*

   Vymazat

Moc si vážím každého Vašeho komentáře. ♥