Snow Grey Glitter Pointer

9. ledna 2016

JSEM ZÁVISLÁČEK NA INSTAGRAMU


Hezké sobotní dopoledne!

Jelikož na mém Instagramu mám už přes 4 tisíce sledovatelů, rozhodla jsem se malinko popovídat o týhle aplikaci, která mi dodává jak hodně inspirace, tak hodně motivace. Řekla bych, že skoro každý v dnešní době má už na Instagramu svůj účet a už ho dávno aktivně používá. Už jen díky Instagramu si myslím, že hodně z Vás na můj blog vůbec přišlo a objevili jste ho právě tam. Na svůj účet @jmenujisepeta totiž často dávám fotky s popiskem "nový článek na blogu" a možná právě to Vás donutilo kouknout na můj Insta a rozkliknout odkaz. A nebo naopak díky blogu jste se dostali na můj Instagram. Ať už to bylo jak to bylo, chci poděkovat jak followerům blogu, tak sledovatelům na Insta.Já tuhle aplikaci mám nejraději asi proto, že tam můžu sledovat ostatní lidi, který žijou zdravě a makaj na sobě a tím se vlastně motivovat. Ať už ty osoby jsou taky z česka, nebo klidně z druhý strany planety. Díky Instagramu jsem objevila i moje největší motivace jako třeba @pamela_rf, @fitveronika, @fit_niku, @fitsandrus, @coniecto, @msimonees a mnoho dalších, určitě koukněte na účty těchto slečen a sami uvidíte, proč zrovna tyhle mě tolik motivují a dodávají mi sílu makat, když se mi zrovna nechce. :)Další co mě hecuje a myslím, že i všechny, kteří ho sledují je můj druhý účet @fitmotivace, o kterém jsem se tu už hodněkrát zmiňovala. Jde vlastně o to, že mi můžete posílat fotky do Directu. Napříkad zdravého jídla, proměny, fotky z tréninků a prostě cokoliv Vás napadne a týká se to zdravého životního stylu a já potom Vaše fotky zveřejním právě na tomhle účtu. Zrovna nedávno mi moje kamarádka, která baští úplně normálně a nikdy nějak extra neřešila co jí, řekla, že kvůli mým Instagramům chce začít něco dělat. Tak jsem měla radost, že to vážně lidem pomáhá.


Tak jako právě funguje můj účet @fitmotivace funguje i mnoho dalších. Mezi mé nejoblíbenější patří @milujemefitnessczsk nebo @fitnessczech. Na tyhle účty můžete taky posílat fotky své postavy, proměn a podobně. Právě na těhlech Instagramech jsem narazila na moje oblíbené fitness Istagramerky (netuším, jak to mám napsat). :D Tak určitě koukněte taky a narazíte na slečny, které budou motivovat Vás. :)

Hrozně mě baví taky přidávat fotky, nečekaně. :D Člověk pak má chuť si tu snídani, nebo ten oběd hezky nazdobit, aby to tomu jídlu na fotce slušelo a může tím inspirovat ostatní. Fotky svých receptů a jídel můžete posílat na moje oblíbené účty @fitrecepty, nebo @dnes_jem. Já na těchto Instagramech narazila na tolik skvělých receptů a vždycky tam nacházím hodně tipů, když nevím co zrovna uvařit.Další hroznou výhodou, který si na Instagramu hrozně vážím jsou hashtagy. To jsou ty slova který začínají tímhle znakem #, kterýmu říkám plot. :D Mám jich pár oblíbených, kterými moje fotky označuju a samozřejmě tam pak čerpám inspiraci. Nejvíc si ale vážím toho, že máme kde shromažďovat fotky z naší výzvy. Fotky, které přidáte na Instagram a týkají se zdravého životního stylu a mojí výzvy na blogu sdílejte s heštegem #bojzanovytelo. Za týden je tam skoro 200 fotek. :) Zrovna včera jsem na to koukala a měla jsem fakt radost za to, kolik lidí se připojilo.

Můžete tam najít super účty věnované cvičení a tím objevit nové cviky a zpestřit si trénink. Nejlepší jsem objevila na @home.exercises nebo na @fit.co, kam autor přidává krátký videa od slavných Instagramerů s jejich oblíbenými cviky. Většinou, když nevím co cvičit, nebo chci nějakou změnu, kouknu právě tam.A nakonec odstaveček věnovaný mému Instagramu @jmenujisepeta. Tenhle účet už mám vážně dlouho, ale až poslední dobou jsem se začala fakt věnovat skoro jen focení zdravého jídla, cvičení a tak dále a baví mě to nejvíce. Můj Insta jsou vlastně jen moje selfíčka v zrcadle a jídlo, nic víc. :DD Hrozně mě třeba baví fotit snídaně, s těma si vždycky vyhraju. Největší radost mi ale dělají lajky u mojí fotky proměny za tři měsíce. :)


Snad se Vám článek o mé další oblíbené aplikaci líbil a koukněte na zmíněné účty, určitě tam najdete spoustu motivace a inspirace a toho nikdy není dost. :) Hezkou sobotu!


5 komentářů:

 1. Strašně díky za nějaké tipy..:D Též se musím přiznat, že jsme závislá na IG hlavně v oblasti jídla a fitness. Když vyloženě nevím, co mám dělat, tak prostě mrknu na instagram a člověk hned chrlí nápad za nápadem, co si má dát. :D

  OdpovědětVymazat
 2. Já sleduji slečnu @lendulinek, je naprosto úžasná.

  OdpovědětVymazat
 3. taky jsem závislá, ale tak nějak v míře (doufám) :D :)

  OdpovědětVymazat
 4. Na Instagramu dostávám obrovský kus motivace, od začátku roku jsem se dala do sebe a začala fakt makat. Nezáleží mi na tom, jak mě vidí okolí, ale můj odraz v zrcadle se mi prostě přestal líbit. Překopala jsem celý jídelníček, cvičím každý den a pevně doufám, že to k něčemu bude. Díky Instagramu jdu dál, zní to zvláštně, je to přeci jen "jen" aplikace," ale po tomto článku vím, že mě chápeš :)
  Baauu
  www.baauu.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat

Moc si vážím každého Vašeho komentáře. ♥