Snow Grey Glitter Pointer

24. prosince 2015

ŠTEDRÝ DEN, TO JE REST DAY A DOBRÉ JÍDLO + FITNESS BRAMBOROVÝ SALÁT


Zdravím Vás!

Tak dneska jsem měla v plánu konečně vlítnout hned ráno na blog a napsat Vám nějaký povídání, ale jen tak tak, jsem si našla teď malinko času, abych mohla dát něco do kupy, Štědrej den je docela fuška. Hned po ránu jsem jela se ségrou a mamčou na nákup jídla, kterej se nám skoro ani nevešel do kufru, pak jsme se přemístili i s tátou na chatu a doteď jsem dělala můj fitness bramborovej salátek, kterej je báječnej a člověk by ani nepoznal, že není tak kalorickej, jako ten normální od mojí maminky. :D :) Tak to mě hrozně potěšilo. A tady na něj máte recept.Vajíčka
Brambory
Bílý jogurt
Zdravá hořčice Alnatura (mají v D&M, nebo v Glóbusu)
Pepř
Sůl
Šunka s vysokým obsahem masa
Kyselý okurky
Uvařené brambory, uvařené vajíčka, kyselé okurky a šunku nakrájíme nadrobno. Z bílého jogurtu a hořčice uděláme směs, kterou vmícháme do salátu, opepříme, osolíme a zdravý salát je na světě! :)Pak jsem zdobila asi hodinu stromek se ségrou, pomáhala mamce s nezdravým salátem a tak dále, ale o tomhle Všem plánuju povídání na zítra, kde nafotím a popíšu i dárky co jsem koupila, co jsem dostala, popíšu jídlo, co jsem baštila celý den a tak dále. Prostě stoprocentní Vánoční článek očekávejte až během zítřejšího dne.

Nejdřív jsem měla dneska naplánovaný článek o tom, jak o svátcích nepřibrat, protože chápu, že většina lidí, kteří přes rok zhubli, tak se bojí, aby jeden den jejich postavě neuškodil a oni nepřibrali to, na čem tak makali, ale pak jsem si řekla, že je to zbytečný, protože je to nesmysl, nedat si ani jednu dobrotu. A že byste za jeden den přibrali? To se nemusíte bát! Teda pokud to opravdu bude jen jeden den a Vy nebudete jíst takhle až do Silvestra, to už by asi následky mělo. :D Štědrý den si užijte se vším všudy i s dobrým jídlem. Samozřejmě nemusíte do sebe ládovat 8373 kousků cukroví a sníst 1322 kilo bramborovýho salátu. Všeho s mírou, ale dát si samozřejmě musíte. To by byl snad hřích. :D Co by to byl za život, kdybyste si ani na Vánoce nemohli dát dobroty. :)
christmas, funny, and winter image
Já se dneska přiznávám, že kašlu i na cvičení, protože mám po 9ti dnech strávených v práci konečně volno a tak si ho chci užívat na sto procent a malinko si oddychnout, abych do toho zase mohla dát v dalších dnech 100 procent. A jelikož jsem ani při pracovním vysílení v minulých dnech neflákala cvičení, tak nemám ani výčitky a užívám si to na plný pecky, i když jsem se zatím ani nezastavila. :D

Koukám, že dnešní článek je tak malinko o ničem, ale chtěla jsem Vám všem popřát hezký Vánoce a děkuju za Vaši podporu, hrozně si toho vážím. Užívejte! :)

2 komentáře:

  1. My dělali včera salátek brambory+vejce+salám.A dresink k tomu udělali normálně z vajíčka ušlehanýho s olivovým olejem- zhoustlo to. A jedla to naše celá rodina a neřekla bych,že to bylo nějak nezdravé:)) Jinak přeji krásné svátky.))

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. To zní taky jako super zálivka, bohužel ta mě nenapadla. :D Tak třeba zkusím příští rok. Tobě taky přeju, užívej! :))

      Vymazat

Moc si vážím každého Vašeho komentáře. ♥